Thumbnail image
Orë dore Gant Huntington W71003
227.87 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge e dizajnuar enkas për meshkuj nga Gant, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë dhe kornizës së flakëruar në ari, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka një kronograf dhe mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Suedi
Gjinia Meshkuj
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Materiali Lëkurë
Numri 42
Përmbajtja Mineral
Lloji i produktit Klasik
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Nr. 46
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kafe
GTIN 7340015328090
Kodi i produktit hGA351

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen