Thumbnail image
Orë dore Gant Harrison W70606
217.67 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar enkas për meshkuj nga Gant, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë me kornizë të flakëruar në ari, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3 ATM/BAR dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Suedi
Gjinia Meshkuj
Numri 42
Nr. 46
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i produktit Klasik
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Forma Rreth
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Materiali Lëkurë
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Kafe
GTIN 7340015328007
Kodi i produktit hGA348

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen