Thumbnail image
Orë dore Gant Floral Park W70371
178.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë e dorës e projektuar nga marka e modës Gant do t’iu jepë një pamje plotësuese dhe të përsosur. Ora analoge është e tëra e punuar prej çeliku të pandryshkur shumë cilësor në ngjyrë të zezë të ndritshme. Korniza e punuar prej qeramike kombinuar me xhamin mineral e bëjnë orën unike. Ky aksesor ka bateri të modelit Quartz dhe është rezistente ndaj ujit. Produkti vjen në kuti origjinale nga marka Gant.

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Suedi
Gjinia Femra
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Datë Datë
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
GTIN 7340015323323
Kodi i produktit hGA221

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen