Thumbnail image
Orë dore Gant Bergamo Grey - Strap W10994
175.41 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë për meshkuj nga Gant është e thjeshtë, elegante dhe aksesori i duhur i veshjes tuaj. Ora ka ekran të kaftë me akrepa të theksuara bronzi dhe indekse që përputhen në mënyrë të përkryer me kornizën e çelikut me ngjyrë ari në të kuqe. Ora është krijuar nga çeliku i fortë që mban rripin e lëkurës me një model gjarpër ngjyrë kafe, ka rezistencë ndaj ujit deri në 5 BAR dhe ka madhësi Large ( 4 - 5.49 cm).

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Suedi
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra Kafe
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Numri 45
Kapaciteti i baterisë 53
GTIN 7340015325662
Kodi i produktit hGA595

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen