Thumbnail image
Orë dore Esprit TP90660
181.21 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga marka e njohur Esprit, e veshur e gjitha me një ngjyrë të bukur ari në rozë, me një dizajn të pastër dhe minimale, e zbukuruar vetëm me treguesat dhe indeksin në numrin 12 vetëm më një Kristal Swarowski. Ora vjen me kutin origjinale të markës.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Stili Elegant
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Oval
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Përmbajtja Mineral
Madhësia e unazave 23
Profili i gomës 65
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Artë, Rozë
Madhësia
  • 8
  • Vogël (gjerësia 2,49 cm)
Kronograf Pa kronometër
Pjesët përbërëse Kristale Swarowski
GTIN 4891945232412
Kodi i produktit hES2353

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen