Thumbnail image
Orë dore Esprit TP10963
125.63 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga marka Espirit, i bërë nga materiali mjaft cilësor çeliku inox me nuancë rozë. Ka mbrendësi të bardhë, me indekse mjaft moderne dhe gurë shkëlqyes. Aksesori kombinohet me çdo veshje duke ju dhënë një pamje luksoze, unike dhe elegante.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Ari
  • Ari
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 36
  • 40
Nr. i pjesëve 9
Pesha 83 g
GTIN 4891945246587
Kodi i produktit hES2344

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen