Thumbnail image
Orë dore Esprit TP10904 Silver Tone ES109042001
156.04 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Esprit me 3 kronografi, e përpunuar në tërësi nga çeliku. Ky aksesorë posedon dizajn unik me ngjyrë argjendi të dekoruar me gurë, që do t’ua marrë zemrat qysh në shikim të parë. Veçori e kësaj ore është fakti që përveç kohës e tregon edhe ditën dhe datën, që na e lehtëson punën. Ora posedon mekanizëm Quartz, është rezistente ndaj ujit, si dhe vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Stili Elegant
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Përmbajtja Mineral
Numri
  • 40
  • 40
Kronograf 3 kronometër
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Argjendtë
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Datë Ditët e javës
Tjera 24 orë
GTIN 4891945246808
Kodi i produktit hES2302

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen