Thumbnail image
Orë dore Esprit TP10866
162.70 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Espirit. Ka pamje ovale me një mbrendësi me dizajn të thjeshtë dhe indeksin në pozicionin 12 në formën e një kristali Swarowski. Aksesori kombinohet në përsosmëri me veshjen tuaj, ka rezistenc ndaj ujit dhe vjen me një kuti origjinale nga Espirit.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Stili Elegant
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Oval
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Përmbajtja Mineral
Madhësia e unazave 23
Profili i gomës 65
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Argjendtë
Madhësia
  • 8
  • Vogël (gjerësia 2,49 cm)
Kronograf Pa kronometër
Pjesët përbërëse Kristale Swarowski
GTIN 4891945232405
Kodi i produktit hES2289

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen