Thumbnail image
Orë dore Esprit ES906722003
107.89 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore klasike për femra nga firma Esprit me dizajn luksoz e larë me ngjyrë ari me nuancë rozë dhe me ekran të bardhë. Kjo orë e bukur punon me mekanizëm Quartz, si dhe është e përpunuar në tërësi prej çelikut të pandryshkur. Ajo çka e bën këtë orë karakteristike, është fakti që është rezistente ndaj ujit, si dhe vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 34
Nr. 38
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Rozë e artë
GTIN 4891945246686
Kodi i produktit hES2343

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen