Thumbnail image
Orë dore Danish Design IV63Q1170
196.53 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë luksoze për femra nga Danish Design e përpunuar prej çelikut. Ky aksesorë posedon ekran të zi me dizajn minimalist me akrepa dhe indekse argjendi e kombinuar në mënyrë të përsosur me rripa ngjyrë argjendi. Korniza prej çeliku është zbukuruar me një pjesë moderne qeramike me skaj efektiv. Madhësia e aksesorit është Medium, ka rezistencë ndaj ujit deri në 3 BAR dhe mban xham mineral.

Cilësitë

Prodhuesi Danish Design
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Me shtresë të pjesërishme PDV
Forma Oval
Ngjyra
  • Zezë
  • Argjendtë
Materiali i rripit Rrip
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Madhësia e unazave 27
Numri 37
Nr. i pjesëve 7
GTIN 8718569034030
Kodi i produktit hDD411

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen