Thumbnail image
Orë dore Danish Design IV62Q1190
163.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Danish Design ka përpunuar këtë orë dore për femra me dizajn klasik me ekran të bardhë të kombinuar në mënyrë të përsosur me rripa ngjyrë argjendi. Kjo orë është përpunuar prej çelikut, si dhe punon me mekanizëm Quartz. Veçori e kësaj ore është edhe rezistenca e saj ndaj ujit.

Cilësitë

Prodhuesi Danish Design
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Kronograf Pa kronometër
Materiali i rripit Rrip
Numri
  • 34
  • 34
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Nr. i pjesëve 7
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 8718569035266
Kodi i produktit hDD635

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen