Thumbnail image
Orë dore Danish Design IV24Q1203
157.29 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore luksoze nga Danish Design e dizajnuar për të dy gjinitë, shumë e thjeshtë dhe e bukur në pamje në tërësi me ngjyrë të zezë me akrepa të kuq. Kjo orë është e përpunuar prej çelikut me rripa prej lëkurës së vërtetë, si dhe punon me mekanizëm Quartz. Karakteristikë e kësaj ore është fakti që përveç që është e bukur dhe precize, gjithashtu është edhe rezistente ndaj ujit.

Cilësitë

Prodhuesi Danish Design
Origjina Holandë
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 35
  • 35
Nr. i pjesëve 7
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
GTIN 8718569035747
Kodi i produktit hDD634

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen