Thumbnail image
Orë Dore Daniel Wellington Silver H25-638
130.12 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gjithkush e di se asnjë veshje nuk është e plotë pa një orë. Nëse ju vendosni të visheni në veshje formale ora e Daniel Wellington është ideale. Perimetri i saj është i veshur me numra të ngushtë romakë në stilin e cilësisë së mirë, duke përfshirë një tregues date. Në sajë të kombinimit me çelik dhe rrip lëkure ngjyrë kafe me model krokodili është një aksesor elegant që menjëherë do të jep një dozë të mirë hijeshie britanike. Nuk përmban kronograf, me diameter prej 34x38x7 mm dhe rezistent daj ujit deri ne 30 metra thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Daniel Wellington
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 34
Nr. 38
Materiali Lëkurë
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kafe
Datë Datë
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Stili Elegant
Nr. i pjesëve 7
Kronograf Pa kronometër
GTIN 8592740360534
Kodi i produktit hDW099

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen