Thumbnail image
Orë dore Claude Bernard 53007 3 AIN
113.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj me dizajn luksoz nga marka Claude Bernard. Numratori prej argjendi është zbukuruar me akrepa elegantë dhe tregues të hollë dhe një tregues të datës. Në dorë lidhet me një rrip prej lëkure i cili përshtatet me këllëfin prej argjendi. Ora ka një xham mbrojtës prej safiri, i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve dhe ruaj shkëlqimin e saj unik ndër vite.

Cilësitë

Prodhuesi Claude Bernard
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri
  • 39
  • 43
GTIN 2376873745057
Kodi i produktit hCB514

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen