Thumbnail image
Orë dore Citizen BM7251-53L
248.51 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore nga marka Citizen, është e pajisur me një rroje diellore-poëered Eco-Drive - bateri samodobíjení qelqi. Në një buton të qartë të errët blu, ju shihni treguesin e datës dhe indekset e argjendit. Në sajë të rezistencës ndaj ujit prej 100 metrash ju nuk duhet të hiqni orën tuaj edhe nëse shkoni në not. Ora vjen me një kuti origjinale të markës.

Cilësitë

Prodhuesi Citizen
Origjina Japoni
Gjinia Meshkuj
Forma Rreth
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Lloji i mekanizmit Energji diellore - Citizen EcoDrive
Stili Elegant
Jetëgjatësia 6 muaj
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Kaltër
Numri
  • 41
  • 45
Madhësia
  • 10
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Kronograf Pa kronometër
Datë Datë
Xhami Safir
GTIN 4974374246226
Kodi i produktit hCI720

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen