Thumbnail image
Orë dore Cheapo Harold
58.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar enkas për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me kornizë ari, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme, e plotësuar me numra minimaliste dhe treguesa të ngushtë ngjyrë ari. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3 ATM / BAR dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ. Parametrat e aksesorit: 40x46mm. Ora vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Cheapo
Origjina Suedi
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 40
Nr. 46
GTIN 7340089102589
Kodi i produktit hCP001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen