Thumbnail image
Orë dore Cheapo Good vs. Evil
39.59 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për të dy gjinitë nga marka Cheapo, brendësia e orës me ngjyrë të bardhë, e pasur me treguesa dhe indekse elegante ngjyrë argjendi. Rripat nga tekstili me ngjyrë blu të errët. I papërshkushëm nga uji 3ATM/BAR, mekanizëm Quartz. Parametrat e orës: 28x44mm.

Cilësitë

Prodhuesi Cheapo
Origjina Suedi
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kaltër
Materiali i rripit Tekstil
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 28
  • 44
GTIN 7340089103111
Kodi i produktit hCP002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen