Thumbnail image
Orë dore Certina Urban Collection DS Prime C004.210.22.036.00
643.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora për femra nga marka Certina mbart mbi vete stilin sportiv, elegant dhe klasik. Ajo çka e bën të dallueshme këtë orë janë diamantët e vendosur tek numri 12. Në pamje të jashtme, ky aksesor është i dizajnuar nga çeliku cilësor i veshur pjesërisht me nuancë rozë dhe argjend. Ndërsa, në pamje të brendshme dallohen akrepat dhe indeksët me nuancë rozë të cilët mbulohen me xham antireflektiv safiri. Ora Certina punon me mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri në 100 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Certina
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Numri
  • 33
  • 33
Xhami Anti-reflektive
Stili Sportiv
Madhësia
  • 8
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Datë Datë
Pesha 85 g
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Ngjyra
  • Rozë e artë
  • Argjendtë
Pjesët përbërëse Diamantë
Gjerësia 16 mm
Sipërfaqja e rripit
  • Pjesërisht e veshur me ar
  • Pjesërisht e veshur me ar
GTIN 7612307133867
Kodi i produktit hCX130

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen