Thumbnail image
Orë dore Certina Sport Collection DS PODIUM Chrono 417.36.057.00
623.35 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora sportive për meshkuj nga marka Certina është e dizajnuar nga çeliku i veshur me PVD ngjyrë të zezë si dhe rripat nga lëkura cilësore në ngjyrë kafe. Kjo orë ka peshë 85 g dhe posedon 3 kronografë shumëfunksional. Gjithashtu, posedon funksionin e kronometrit dhe tekiometrit. Ora Certina punon me mekanizëm Quartz ETA G10.212 AA dhe është rezistente ndaj ujit deri në 100 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Certina
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Sportiv
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Ngjyra
  • Kafe
  • Zezë
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Takimetër Takimetër
Numri
  • 41
  • 45
Pesha 85 g
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
GTIN 7612307139807
Kodi i produktit hCX034

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen