Thumbnail image
Orë dore Certina C025.217.16.017.00
643.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora luksoze nga marka Certina me dial argjendi dhe rripa të bardhë. E pajisur me treguesin e datës, kronometrit dhe një kronografi ekstra. Me një cilësi të lartë të përpunimit të materialeve, me tregusa dhe indekse lumniscente. Ora mbanë baterin Sëiss ETA G15.211. Ora vjen me kutin origjinale të markës.

Cilësitë

Prodhuesi Certina
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf 3 kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Sportiv
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Gjatësia maksimale e kartës [cm]
  • 34,5
  • 34,5
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h] 10,5
Pesha 47 g
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Gjerësia 17 mm
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
GTIN 7612307132686
Kodi i produktit hCX127

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen