Thumbnail image
Orë dore Certina C022.610.11.051.00
457.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për të gjithë sport dashësit, Certina sjell orën e dorës me dizajn modest me ekran të zit ë kombinuar në mënyr ëtë përsosur me ngjyrë argjendi. Kjo orë është përpunuar e tëra prej çelikut dhe punon me mekanizëm Quartz. Ajo çka e bën këtë orë të veçohet prej tjerave, është fakti që përveç kohës e tregon edhe datën, posedon bateri afatgjate Swiss, si dhe është rezistente ndaj ujit. Orë shumë e bukur për të gjithë meshkujt, e cila vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Certina
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Sportiv
Forma Rreth
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 40
  • 40
Madhësia
  • 8
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Pesha 118 g
Ngjyra
  • Zezë
  • Argjendtë
GTIN 7612307135069
Kodi i produktit hCX123

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen