Thumbnail image
Orë dore Certina C022.410.44.081.00
659.87 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Certina, i bërë nga materiali titan me ngyrë gri. Përveç kohës, mund të gjeni fletën e të dhënave, logon e markës dhe emrin e koleksionit. Gjithashtu është i pajisur me xham safari rezistent ndaj gërvishtjeve. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri duke ju dhënë pamje prej një zotërie të vërtet. Modeli është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ. Produkti në fjelë vjen në një kuti origjinale nga Certina.

Cilësitë

Prodhuesi Certina
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Sportiv
Forma Rreth
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Nr. 38
Pesha 72 g
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Ngjyra Hirtë
Materiali i rripit Titan
GTIN 7612307138961
Kodi i produktit hCX172

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen