Thumbnail image
Orë dore Certina C017.410.16.032.00
307.46 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë luksoze për meshkuj me një stil sportiv dhe mjaft elegant. Ky model është me dizajn klasik, dialog argjendi dhe indekseve me numra arabë. Nuk përmban kronografë por e ka treguesin e datës. Aksesori është i papërshkueshëm nga uji deri në 100 m. Përmban rripa lëkure të cilësisë së lartë me ngjyrë të zezë. Vendsoseni këtë aksesor në dorën tuaj dhe dhuroni vetes pamjen prej një zotërie të vërtet.

Cilësitë

Prodhuesi Certina
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Nr.
  • 38
  • 38
Xhami Anti-reflektive
Stili Sportiv
Kapaciteti i baterisë 8,6
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Datë Datë
Pesha [g] 50
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
GTIN 7612307127293
Kodi i produktit hCX136

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen