Thumbnail image
Orë dore Certina C017.407.16.057.01
561.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë luksoze sportive nga marka Certina, me një dizajn klasik, dial të zezë, treguesa dhe indekse ngjyrë argjendi, përmban treguesin e kalendarit. Aksesori është i papërshkushëm nga uji deri 100metra thellësi. Rripin e lëkurës me cilësi të lart dhe ngjyrë të zezë. Ora vjen me një kuti origjinale të markës Certina.

Cilësitë

Prodhuesi Certina
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Nr.
  • 38
  • 38
Xhami Anti-reflektive
Stili Sportiv
Vëllimi [ml] 10,4
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Automatik
Datë Datë
Pesha [g] 60
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Materiali Lëkurë
Jetëgjatësia 38 orë
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
GTIN 7612307127422
Kodi i produktit hCX143

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen