Thumbnail image
Orë dore Candino Elegance Flair C4612/1
363.78 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Candino, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga çeliku të flakëruar në ari. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm me kornizë të spikatur nga gurët shkëlqyes që i japin finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Candino.

Cilësitë

Prodhuesi Candino
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Artë
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri
  • 34
  • 45
Nr. i pjesëve 7
Pesha 55 g
Tjera Sipërfaqe perle
GTIN 8430622660566
Kodi i produktit hCD269

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen