Thumbnail image
Orë dore Bering 11429-367
205.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bukuria e përjetshme, dizajni minimalist dhe elementet ekskluzive janë të gjitha që e kompletojnë orën e femrave nga marka Bering, e që dizajnerët e saj janë frymëzuar në pastërtinë e natyrës Arkktike. Sipërfaqja e brendshme në ngjyrë të kaltër të errët është e dekoruar me kristale dhe shkëlqim akulli. Ora ka kornizë prej çeliku të kaltër, të veshur me ar në ngjyrë trendafili dhe me xham kristal safiri, i cili e ruan shkëlqimin briliant për vite. Dizajni i kombinuar me rripat e ngushtë me stil Milanian, u jep më shumë ndjesinë e një bylyzyku luksoz. Ora ka bateri të modelit Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri në 3ATM.

Cilësitë

Prodhuesi Bering
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 6
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra Kaltër
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 29
  • 33
Tjera Sipërfaqe perle
GTIN 4894041202594
Kodi i produktit hBG079

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen