Thumbnail image
Orë dore Bentime Steel 028-S9584A
59.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë për femra ga marka Bentime në ngjyrë argjendi me korniz çeliku rrethuar me gurë të ndritshëm dhe ekran të bardhë, shumë e bukur për përditshmëri. Në përgjithësi ora është e punuar prej çeliku, posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit.

Cilësitë

Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min] 33
Lloji i peshores Analoge
Stili
  • Elegante
  • Elegant
Materiali Çelik
Garancioni 24 Muaj
Pjesët përbërëse
  • Gurë qelqi
  • Gur qelqi
Rezistente ndaj ujit
  • 0 ATM/0 BAR
  • 3 ATM/3 BAR
Forma e orës Rrumbullakët
Madhësia
  • E mesme (gjerësia 2.5 - 3.99 cm)
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Përmbajtja Mineral
Numri 33
Nr. i pjesëve 1
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Forma Rreth
GTIN 8592445020603
Kodi i produktit hBE220

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen