Thumbnail image
Orë dore Bentime E3635-C-2
76.30 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga marka e njohur Bentime, e cila vjen e kombinuar me një dizajn të thjeshtë modern. Ky aksesor është i tëri i punuar prej çeliku cilësorë me ngjyrë argjendi. Ajo ka ekran të zi në të cilin vërehen qartë tre kronoraf. Ora analoge ka xham mineral që e bënë të papërshkueshme nga uji deri në 100 metra dhe funksionon me mekanizëm Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Koha maksimale e operimit deri në 24 orë
Numri 42
Përmbajtja Mineral
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Stili Elegant
Takimetër Takimetër
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Nr. 46
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Zezë
Datë Datë
GTIN 8592445113336
Kodi i produktit hBE819

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen