Thumbnail image
Orë dore Bentime 018-PJG1376B
55.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe nga çeliku me ngjyrë argjendi. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm ku korniza ka ngjyrë të zezë të indeksuar që i jep finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Bentime.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Numri 43
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Me shtresë të pjesërishme PDV
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Kronograf Pa kronometër
GTIN 8592445099845
Kodi i produktit hBE520

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen