Thumbnail image
Orë dore Bentime 008-KMPS6144A
48.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga çeliku me ngjyrë ari. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm ku korniza është e rrethuar me gurë shkëlqyes që i japin finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Bentime.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri 40
Fosforoshent Akrepa
Ngjyra
  • Bardhë
  • Artë
Kronograf Pa kronometër
GTIN 8592445105706
Kodi i produktit hBE634

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen