Thumbnail image
Orë dore Bentime 008-9M-6285A
45.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Bentime e përpunuar nga metali. Ky aksesorë posedon dizajn unik me ekran të bardhë të dekoruar me kristale përreth ekranit dhe të kombinuar me rripa ngjyrë argjendi, që përshtatet shumë bukur me veshjet tuaja. Ora posedon mekanizëm Quartz, është rezistente ndaj spërkatjeve, si dhe vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 40
  • 44
Tjera Sipërfaqe perle
GTIN 8592445119383
Kodi i produktit hBE739

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen