Thumbnail image
Orë dore Bentime 008-9896A
48.76 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga marka Bentime. Modeli ka mbrendësi me ngjyrë të zezë, tre kronograf, kornizë çeliku me ngjyrë ari dhe rripa lëkure të cilësisë së lartë me ngjyrë të zezë. Aksesori plotson çdo veshje duke ju dhuruar një pamje sportive dhe në të njejtë kohë elegane. Ka rezistenc ndaj spërkatjeve dhe vjen me kuti origjinale nga Bentime.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Numri 45
Datë Datë
Ngjyra Zezë
Sipërfaqja e rripit Me sipërfaqe të trajtuar
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Kronograf 3 kronometër
GTIN 8592445093904
Kodi i produktit hBE410

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen