Thumbnail image
Orë dore Bentime 008-6141A
24.83 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga metali me ngjyrë argjendi dhe ari. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm me tre kronografë dhe kornizë me gurë shkëlqyes që i japin finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Bentime.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Sipërfaqja e rripit Me sipërfaqe të trajtuar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Artë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 42
Nr. 46
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Kronograf 3 kronometër
GTIN 8592445111974
Kodi i produktit hBE652

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen