Thumbnail image
Orë dore Bentime 008-1940B
46.99 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar enkas për meshkuj nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë me kornizë të indeksuar dhe me një kronograf, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor nuk është rezistent ndaj spërkatjeve dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Madhësia
  • 48
  • 48
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Datë Datë
Ngjyra
  • Kafe
  • Kafe
Kronograf 1 kronometër
GTIN 8592445084087
Kodi i produktit hBE377

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen