Thumbnail image
Orë dore Bentime 007-9M-5363A
43.46 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar enkas për meshkuj nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë me kornizë ngjyrë të zezë dhe me një kronograf, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor nuk është rezistent ndaj spërkatjeve dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Kronograf 1 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Kafe
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 43
  • 47
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
GTIN 8592445119123
Kodi i produktit hBE921

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen