Thumbnail image
Orë dore Bentime 005-DSL010524B
36.99 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Bentime, e cila vjen me një kornizë nga çeliku me ngjyrë ari dhe një brez të kombinuar me ngjyrë ari dhe argjendi. Pjesa e brendshme ngjyrë bardhë dekorohet bukur me numra të dallueshëm dhe akrepa me ndriçim të natës. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i produktit Klasik
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Artë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Fosforoshent Akrepa
Numri 30
Kronograf Pa kronometër
GTIN 8592445105843
Kodi i produktit hBE613

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen