Thumbnail image
Orë dore Bentime 005-3863A
37.37 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga çeliku me ngjyrë ari. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm me dialog të bardhë që i jep finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Bentime.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 37
  • 41
GTIN 8592445017108
Kodi i produktit hBE1092

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen