Thumbnail image
Orë dore Bentime 005-14831C
37.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për të gjitha ato femra që janë në dilem nëse duan një orë apo një byzylyk në dorën e tyre. Pa merak tani keni zgjidhje nga marka e njohur e orave Bentime. Ora analoge ka korniz dhe rrip me një dizajn fantastik të praruar me ari. Ora e vogël në të bardhë, vjen me indekse dalluese me kristale të qarta që ndriçojnë çdo herë që lëvizni. Ora ka bateri të modelit Quartz, është rezistente ndaj spërkatjeve.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Ngjyra
  • Bardhë
  • Artë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Madhësia e unazave 26
GTIN 8592445114555
Kodi i produktit hBE930

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen