Thumbnail image
Orë dore Bentime 004-9MB-PT11824A
46.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë me kornizë nga metali i veshur me argjend, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ora ka numrator në ngjyrë argjendi, dekoruar me indekse dhe akrepa të dallueshëm dhe tre kronografë. Ky aksesor ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe nuk është rezistente ndaj ujit. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik me aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Kronograf 3 kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Kafe
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Numri
  • 36
  • 40
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Datë Ditët e javës
Tjera 24 orë
GTIN 8592445144590
Kodi i produktit hBE1136

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen