Thumbnail image
Orë dore Bentime 004-15329D
33.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra me një shije të elegancës klasike e cila vjen e kombinuar me një brez dhe kornizë nga metali me ngjyrë argjendi. Ekrani i bardhë është zbukuruar me akrepa dhe indekse dalluese, duke e bërë kohën të lexueshme në mënyrë të përkryer. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i produktit Klasik
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Madhësia e unazave 27
Numri 31
GTIN 8592445093447
Kodi i produktit hBE931

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen