Thumbnail image
Orë dore Ben Sherman Portabello Social WB009UG
99.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Ben Sherman, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga tekstili. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaltër dhe orës me ngjyrë të bardhë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve, ka mekanizëm të modelit QUARTZ si dhe vjen me kutinë origjinale Ben Sherman.

Cilësitë

Prodhuesi BEN SHERMAN
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Materiali i rripit Tekstil
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 41
  • 45
Nr. i pjesëve 9
Pesha 43 g
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kaltër
GTIN 5024693137947
Kodi i produktit hBS009

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen