Thumbnail image
Orë dore Anne Klein AK/1610BKGB
118.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge e dizajnuar enkas për femra nga Anne Klein, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn unik me material nga tunxhi dhe metali. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i ngjyrës së zezë dhe asaj ngjyrë ari me një diamant vezullues, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Anne Klein
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Artë
Materiali Tunxh
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Diamantë
Numri 30
GTIN 86702539055
Kodi i produktit hAK015

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen