Thumbnail image
Orë dore Anne Klein AK/1412BKGB
104.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga marka Anne Klein, një kombinim perfekt e ngjyrës së zezë dhe ngjyrës ari. E paijsur me indekse dhe treguesa ngjyrë ari, brendësia e orës me ngjyrë të zezë dhe gjithashtu rripa metalike ngjyrë ari me qendër nga goma me ngjyrë të zezë. I papërshkueshëm nga spërkatjeve deri ne 3ATM/3BAR dhe bateri Quartz. Shumë elegante që përshtatet me të gjitha stilet dhe shijet.

Cilësitë

Prodhuesi Anne Klein
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Artë
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 37
  • 41
GTIN 86702535279
Kodi i produktit hAK050

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen