Thumbnail image
Orë dore Anne Klein AK/1018PMLP
133.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge e dizajnuar enkas për femra nga Anne Klein, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn unik me material nga qeramika. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i ngjyrës së lehtë rozë me shkëlqim perle dhe diamant vezullues, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Anne Klein
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Diamantë
Numri
  • 30
  • 34
Ngjyra Rozë
Tjera Sipërfaqe perle
GTIN 86702563296
Kodi i produktit hAK011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen