Thumbnail image
Orë dore Adexe 1868B-08
75.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora e sjellur nga Adexe është sinonim i bukurisë dhe elegancës dhe do ju sjell një pamje të veçantë dhe komplementare në stilin e veshjes tuaj. Ora ka korniz punuar me çelik inox rozë në ari të kromuar që mban rripin me lëkurë origjinale ngjyrë kafe me një prekje të kuqe, ka 1 kronograf dhe interior me ngjyrë të bardhë dhe mban xhamin mineral që i jep rezistencë ndaj ujit deri në 3 BAR. Përveç tjerash, ora vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Adexe
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Kronograf 1 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 41
Nr. 49
Nr. i pjesëve 9
Pesha 45 g
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kafe
GTIN 8592445130777
Kodi i produktit hAE079

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen