Thumbnail image
Orë dore Adexe 1868B-02
75.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore klasike për meshkuj nga Adex me 1 kronografi, e përpunuar prej çelikut me PVD me rrip nga lëkura e vërtetë. Ky aksesorë posedon dizajn modest me ekran ngjyrë të bardhë dhe me rripa ngjyrë të zezë, që e bëjnë këtë orë të mrekullueshme të përshtatet lehtë dhe bukur me veshjet tuaja. Ora posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj spërkatjeve. Përveç tjerash, ora vjen me kutinëe saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Adexe
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Kronograf 1 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Ngjyra
  • Zezë
  • Bardhë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 41
Nr. 49
Nr. i pjesëve 9
Pesha 45 g
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
GTIN 8592445130746
Kodi i produktit hAE076

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen