Thumbnail image
Orë dore Adexe 1868B-01
69.79 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Adexe .Ekrani i zi mbështetet në pamjen tradicionale të zbukuruar me akrepa dhe indekse të argjend. Tipari më i rëndësishëm me detaje të kuqe të dallueshme që duket tek kronografi e bën orën unike. Ora moderne analoge ka një rrip lëkure të butë në të zezë. Aksesori ka 1 kronograf, xhamin mineral dhe ka rezistencë ndaj spërkatjeve deri në 3 BAR.

Cilësitë

Prodhuesi Adexe
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Kronograf 1 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 41
Nr. 49
Nr. i pjesëve 9
Pesha 45 g
GTIN 8592445130739
Kodi i produktit hAE075

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen