Thumbnail image
Oë dore Gant W70423
141.78 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Bentime, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga çeliku me ngjyrë argjendi dhe ari. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm me kombinimin e këtyre dy ngjyrave dhe gurëve shkëlqyes që i japin finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Gant.

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Suedi
Gjinia Femra
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Stili Elegant
Datë Datë
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Sipërfaqja e rripit
  • Pjesërisht e veshur me ar
  • Pjesërisht e veshur me ar
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Numri 42
Nr. 38
Ngjyra
  • Bardhë
  • Shumëngjyrëshe
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 7340015326935
Kodi i produktit hGA310

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen