Thumbnail image
NJERIU MISTERIOZ - ALI MEHMETAJ
3.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për dy dekada, Ali Mehmetaj – Horri i ka dhënë ngjyrë të veçantë jetës mediatike e kulturore në Kosovë, me humor të bardhë e të zi. Ai di se si të na bëjë të qeshim me jetën dhe me veten – Dr. Kujtim Rrahmani.

Cilësitë

Shtëpia botuese Titanic
GTIN 9789951524094
Kodi i produktit TITANIC

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen