Thumbnail image
NINA (7) DHE ARKA E DRITES - MOONY WITCHER
6.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nina dhe shokët e saj janë në prag të përmbushjes së detyrës që u ka besuar Eterea, Nëna Alkimiste.Atyre u mungon vetëm 8 për të formuar Numrin e Artë. Por I tmerrshmi Karkon Ka I Artë është gati për gjithçka, mjaft që të mundë vogëlushen e Hënës së Gjashtë dhe Alkiminë e Dritës. Mes emocionesh të forta dhe të papriturash, Nina do të shpëtojë sërish gjithë Universin nga përparimi kanosës i Epokës së Territ.

Cilësitë

Shtëpia botuese Pegi
GTIN 9789928248299
Kodi i produktit PEGI

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen